تبلیغات
پــــاتـــوق بچه هـــای ملایــر - 800 ملایری در آزمون طرح تربیت حافظان قرآنی رقابت کردند

پــــاتـــوق بچه هـــای ملایــر
 
پاتوق بچه های باحال ملایر

ابزار پرش به بالا این صفحه را به اشتراک بگذارید
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام فیض الله اسدپور روز پنجشنله درآیین برگزاری این مسابقات در دانشگاه ازاد اسلامی اظهار داشت: این آزمون در رشته های حفظ جزء 30، سه، پنج، 10، 15 و 20 جزء، حفظ کل و حفظ موضوعی در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: از این تعداد شرکت کننده 600 نفر در بخش 30 جزء و 200 نفر در سایر بخشها با هم رقابت می کنند.
حجت الاسلام اسدپور هدف اصلی برگزاری این آزمون را تربیت حافظان قرآن کریم و انس بیشتر خانواده ها با معنویت و مباحث قرآنی عنوان کرد و گفت: برگزیدگان آزمون سراسری حافظان قرآن با کسب امتیاز بالای 70 درصد گواهینامه دریافت می کنند.
وی بیان داشت: 15 مربی ملایری در بیش از 50 کلاس تربیت حافظان قرآن کریم را بر عهده دارند و در طول سال شیوه های حفظ قرآن کریم را به متقاضیان آموزش خواهند داد.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر با بیان اینکه شرکت کنندگان در این دوره در رده های سنی مختلف هستند، بیان داشت: به نفرات برتر این رقابت ها جوایزی چون سفرهای زیارتی و بسته های فرهنگی اهدا می شود.
حجت الاسلام اسدپور اظهار کرد: یکی از اقدام ها و برنامه های مهم اوقاف و امور خیریه اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم است که با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری باید بیش از 10 میلیون نفر حافظ قرآن در کشور داشته باشیم.
وی ادامه داد: سهمیه امسال شهرستان ملایر در طرح تربیت حافظان قرآن بیش از 650 نفر بود که با استقبال متقاضیان همراه شد و این طرح در مراکزی چون موسسات قرآنی، تالار موقوفات ملایر، سازمان تبلیغات اسلامی و دارالقرآن این شهرستان با همکاری مربیان قرآنی برگزار شد.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 13 اسفند 1394 توسط بچه های ملایر
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • قالب پرشین بلاگ
  • راهی به سوی آسمان
  • ضایعات