تبلیغات
پــــاتـــوق بچه هـــای ملایــر - کشتی گیر نوجوان ملایری به اردوی تیم ملی دعوت شد

پــــاتـــوق بچه هـــای ملایــر
 
پاتوق بچه های باحال ملایر

ابزار پرش به بالا این صفحه را به اشتراک بگذارید
مهدی رضایی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: فدراسیون کشتی محمد جواد غلام طجری نوجوان ملایری را به اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان دعوت کرد.
وی اظهار کرد: این کشتی گیر ملایری برای شرکت در رقابت های جام یادگار امام (ره) که از هشتم تا دوازدهم اسفندماه در خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی در حال برگزاری است، دعوت شده است.
وی ادامه داد: محمد جواد غلامی طجری همچنین پاییز امسال در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور در وزن 50 کیلو گرم موفق به کسب مدال نقره و مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات شد.
رضایی بیان کرد: این گشتی گیر نوجوان ملایری آذرماه امسال نیز برای شرکت در جام عسیی اف به اردوی تیم ملی دعوت شد.
وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در شش ماهه دوم امسال، به دنبال تغییرات اساسی در وضعیت کشتی ملایر هستیم تا بتوانیم کشتی این شهرستان را به دوران اوج خود بازگردانیم.
رضایی گفت: برای تقویت کشتی ملایر و شهرستان هایی چون نهاوند که قطب کشتی استان هستند، نیاز است استان در کنار این شهرستان ها قرار گیرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر اظهار کرد: ما برای رشد و پویایی کشتی ملایر و پرورش کشتی گیران نوجوان از ظرفیت ها و توانایی های مسعود مصطفی جوکار استفاده می کنیم.
رضایی ادامه داد: مسعود مصطفی جوکار با وجود اینکه درگیر مسابقات و مربیگری تیم ملی بود، اما همچنان در کنار نوجوانان و جوانان کشتی ملایر است.
وی خواستار ایجاد زمینه های اشتغال برای قهرمانان و پهلوانان کشتی در این استان و شهرستان ها شد و افزود: شرایط نامساعد مالی بزرگترین مشکلی است که کشتی با آن درگیر است.
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 اسفند 1394 توسط بچه های ملایر
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • قالب پرشین بلاگ
  • راهی به سوی آسمان
  • ضایعات